30 серпня у Нікольській селищній раді відбулось засідання комісії з конкурсного відбору кандидатур на зайняття посади директора КЗ"Нікольська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Якименка А.Д. Нікольської селищної ради Донецької області" опорна школа. Засідання провела голова комісії Тетяна МАРТИЩЕНКО -заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Члени комісії обговорили питання щодо розгляду документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на посаду директората про допуск їх до етапів конкурсного відбору та про делегування представників від конкурсної комісії для ознайомлення кандидатів із закладом освіти та затвердження графіку знайомства претендента із закладом, затвердили дату, час та місце проведення етапів конкурсного відбору, ознайомилися з критеріями оцінювання кандидатів на посаду, затвердили перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої світи, ситуаційних завдань для кандидатів, які допущені до участі у конкурсному відборі.