Шановні земляки!

Сьогодні ми відзначаємо знаменну дату – День визволення Донбасу від фашистських загарбників. Цього дня ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів.
Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як над Донбасом відгриміли останні залпи війни. За цей страшний період загарбники спричинили нашій землі чимало горя. Плата за волю і свободу життя виявилася величезною: значна кількість полеглих на полях боїв, загиблих в окупації, поранених та ненароджених, десятки тисяч перетворених на руїни міст і сіл. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.
Минуло вже 78 років з того переможного дня, коли було покладено край поневоленню нашої землі, але і донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. І, нажаль, сьогодні нам також довелося побачити на власні очі, що таке війна. Що таке відчуття дикого болю в душі, коли здригається рідна земля, спалахують домівки та гинуть мирні жителі. Це надзвичайно тяжке випробування. І тепер ми всі до кінця розуміємо значення слова МИР, і якими складними є кроки до мирних днів та щасливого майбутнього.
Шановні ветерани, ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в світле майбутнє нашої країни. Ми всім серцем продовжуємо вірити, що незабаром неодмінно настане мир та злагода.
Низький уклін і глибока шана вам, дорогі фронтовики, за мужність та самовіддане служіння своєму народу. Міцного здоров’я вам, довгих років життя, сімейного затишку, добробуту та мирного неба над головою!

Фото без опису

Фото без опису