16 вересня було проведено чергове засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів селищний голова Василь МІТЬКО. На комісії були присутні завідувач Мангушського сектору по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Донецькій області Наталія ПАНІЄВА, головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №5 ГУ ПФУ в Донецькій області Вікторія ЛЄПЄХІНА, начальник Нікольського ВДВС у Маріупольському районі Донецької області Східного МУ МЮ (м.Харків) Ганна МОСТОВА, директор Нікольського районного центру зайнятості Ірина ГАЛЛА, в.о.начальника Нікольського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Валентина АНДРІЄНКО, представники селищної ради та запрошені платники податків. Розглянуто стан погашення заборгованості перед бюджетом Нікольської селищної територіальної громади з податку на нерухоме майно, єдиного податку з фізичних осіб, земельного податку з фізичних осіб, орендної плати з фізичних та юридичних осіб. Присутнім було надано протокольні доручення щодо продовження роботи з погашення заборгованості, розроблені механізми взаємодії між органами виконавчої влади, представники яких є членами робочої групи, та органами місцевого самоврядування.