Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання виконкому селищної ради на якому розглянуто питання про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу з вивезення побутових відходів на території Нікольської селищної ради та укладання договору з переможцем конкурсу строком на 1 рік.

Засідання конкурсної комісії на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів відбулось 15 вересня 2021 року, на засіданні розглянуто конкурсну пропозицію від КП «Комсервіс» Членами конкурсної комісії було прийнято рішення, що КП «Комсервіс» відповідає кваліфікаційним вимогам визначеним у конкурсній документації. Переможець конкурсу має право надавати послуги з вивезення побутових відходів на території селищної ради протягом одного року.