Засідання колегії Донецької облдержадміністрації

Дата: 23.09.2021 13:31

Селищний голова Василь МІТЬКО  взяв участь у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства та електроенергетики області до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років доповідає директор департаменту житлово - комунального господарства облдержадміністрації Сергій Гончаренко

2. Про хід виконання регіональної програми «Профілактика та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2022 роки доповідає директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Колесник.

3. Про програму розвитку інформаційного простору Донецької області на 2021-2023 роки доповідає начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Тетяна Тюріна.