27 вересня 2021 року у Нікольській селищній раді, перед черговим засіданням сесії, розпочали роботу 3 постійні комісії. На засіданні постійної комісії охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів під головуванням ГАВРИЛ-ОГЛУ Федора Івановича розглянуто 152 питання з земельних відносин. 6 питань з питань діяльності селищної ради у галузі житлово - комунального господарства розглянули члени постійної комісії з питань паливно - енергетичного комплексу, промисловості, зв’язку, ЖКГ, будівництва, комунальної власності та транспорту (голова комісії КОЛЕСНИК Володимир Олександрович). На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян та забезпечення безпечної життєдіяльності населення під головуванням РОЩУПКІНОЇ Світлани Михайлівни розглянуто 3 питання. Всі розглянуті на комісіях питання будуть винесені на розгляд сесії селищної ради.