Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій Нікольської громади.

Обговорені питання виконання бюджету та Програми економічного та соціального розвитку, епідемічна ситуація, організації проведення святкових заходів, підготовка засідання сесії, робота комунальних підприємств та інші нагальні питання.

Під час наради селищний голова передав директору КУ "Центр надання соціальних послуг" Людмилі ЧУМАЧЕНКО сертифікат на 10 тисяч гривень, який подарував Нікольській селищній раді гендиректор ТОВ "УГХТ" Юрій ТЕРНАВСЬКИЙ, для організації покращення харчування осіб похилого віку, постійно проживаючих у відділення стаціонарного догляду будинку ветеранів «Добрі серця».