Вітаємо вас із державним святом – Днем захисників  та захисниць України, який відзначається 14 жовтня, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, водночас із Днем Українського козацтва.
Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїйкраїні і гордості за її ратну славу,свято, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.
Слава і велика вдячність військовим, які сьогодні, щоденно ризикуючи власним здоров’ям і життям, захищають незалежність і цілісність держави, наш мир і спокій. Нехай ваші відвага та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких, рідних та держави!
Бажаємо усім  козацького здоров’я, невичерпної енергії,бадьорості духу, впевненості у собі!
Нехай Покрова Пресвятої Богородиці благословляє усіх нас на добрі справи, самопожертву заради ближнього, зміцнює нашу віру, дасть усім нам наснаги і миру!