Вітаємо вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства і життєдіяльність населених пунктів. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.

Бажаємо, щоб ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносила вам лише радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи. Здоров’я, добробуту вам і вашим рідним!