Сьогодні українці відзначають тих, хто зробив та продовжує робити значний внесок в укріплення обороноздатності України – працівників та військовослужбовців інженерних, ракетних військ та артилерії.

Часом ми не замислюємось над тим, хто стоїть за ліквідацією наслідків лих та катастроф у буденному житті та завалів для просування військ, розмінуванню місцевості, шляхів у неспокійний час. Службовці інженерних військ забезпечують підрозділи Збройних сил України необхідними умовами для маскування і швидкого переміщення в район бойових дій, забезпечують маневреність і безпеку, займаються саперними роботами, будівництвом фортифікацій, загороджень, понтонно-мостових споруд .
У всі часи, будь то великі масштабні бойові дії або локальні конфлікти, ракетні війська та артилерія грали одну з ключових ролей, визначаючи найчастіше результат бою, ці війська завжди вважалися елітою та вирізнялися своєю організованістю, злагодженістю, точністю у розрахунках і влучністю вогню та ударів.

Щиро вітаємо професійних інженерів, ракетників і артилеристів, які в усі часи створювали надійну міць для здолання сил противника.Ми вітаємо всіх офіцерів, прапорщиків, курсантів, військовослужбовців-контрактників і «строковиків», працівників оборонної промисловості, ветеранів війни, праці та Збройних Сил України – всіх, чия робота і життя пов'язані з інженерними , ракетними військами й артилерією.

Прийміть побажання міцного здоров’я, злагоди та мирного неба! Нехай ваші знання та чудова військова виправка будуть запорукою мирного неба України!

Фото без опису