Участь в онлайн-нараді
Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО та керівники та спеціалісти структурних підрозділів селищної ради взяли участь в онлайн - нараді з питань щодо прискорення укладання договорів постачання природного газу з бюджетними установами та організаціями. Нарада проведена Всеукраїнською асоціацією громад за участі представників
Міністерства розвитку громад та територій України, НАК «Нафтогаз України» та Державної казначейської служби України.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/49d989aae40817a89d7477832c7e8162.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/59f2f293d2cce31715f936f7fc0d12b4.jpg)