Засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати

Дата: 20.10.2021 11:02

20 жовтня селищний голова Василь МІТЬКО провів чергове засідання робочої групи з питань погашення податкової заборгованості, заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участі представників податкової служби, ПФУ , виконавчої служби, керівників та спеціалістів структурних підрозділів селищної ради та запрошених платників податків. Обговорювались питання з легалізації виплати заробітної плати, розглянуто питання щодо стану погашення заборгованості зі сплати податків та зборів перед бюджетом Нікольської селищної територіальної громади та стану погашення заборгованості підприємств, установ та ФОП громади зі сплати ЄСВ до ПФУ. Присутнім були надані протокольні доручення щодо продовження роботи з погашення заборгованості та легалізації заробітної плати.