Сьогодні перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ приймав участь в засіданні районного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об‘єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури, який було створено з метою активізації роботи по створенню безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю на території району. Засідання провів заступник голови Маріупольської райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ.
На засіданні обговорили питання проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар'єрності об’єктів оточення і послуг для осіб з інвалідністю. Присутні обговорили пропозиції, які надалі будуть розглядатися комітетом.