Мітинг до Дня Гідності і Свободи
21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи — свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої у 2004 році та Революції Гідності 2013-го. Цей день відзначається щороку відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014-го.
Цього дня 8 років тому українці вийшли з мирним протестом на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти свої цінності та свободу. Згодом були важкі місяці протистоянь, жорстокі розгони й убивства мирних громадян. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.Важкою ціною українці вистояли і перемогли!
Селищний голова Василь МІТЬКО, представники трудових колективів у взяли участь у мітингу з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Україні.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/3ba073f1bacef838ee9b1a2c6eb76df2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/ba6a0ac521fe37e09c12a88a1c80b937.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/1221e6d5a46ea0414100d50fa4ddd59d.jpg)