Сьогодні перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ та головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та розвитку сільських територій Олена ЛЯДНОВА взяли участь у робочій нараді щодо інвентаризації об’єктів комунальної власності та водних об’єктів яку провів заступник голови райдержадміністрації Олексія Воробйов, за участі заступників голів територіальних громад з питань діяльності виконавчих органів та фахівців територіальних громад, які саме здійснюють інвентаризацію.
Під час наради обговорили питання стану інвентаризації водних об’єктів на території громад району та ходу інвентаризації об’єктів комунальної власності на території громад району.
Було вирішено активізувати роботу комісії територіальних громад з питань інвентаризації та провести роботу по виявленню необлікованих об’єктів та поставити їх на баланс.