Привітання соціальних працівників з нагоди свята
У першу неділю листопада в нашій державі відзначають День працівника соціальної сфери.
Це свято належить тим, хто у щоденній трудовій діяльності виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та велінням совісті, забезпечує соціальні гарантії громадян, піклується про людей похилого віку та тих, хто потребує особливої уваги. Сьогодні у Нікольській селищній раді заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна МАРТИЩЕНКО привітала працівників соціальної сфери громади з прийдешнім святом та вручила грамоти та подяки, побажала наснаги, здоров’я, добробуту, родинного затишку, невичерпних творчих сил та професійних успіхів!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/4c9619bd9f4341399dfcdece3ddc2dfb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/a9185daf251942e9684eb97566919ee6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/94786df6fa15e6bf1807aa8f083fed74.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/d1cce29da85e637cf07ab1ad455f4ee4.jpg)