Засідання комісії з питань ТЕБ і НС
5 листопада 2021 року відбулось чергове засідання селищної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Василя МІТЬКО.
На порядок денний було винесено питання щодо забезпечення виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» (зі змінами) на території Нікольської селищної ради
Після обговорень цього питання членами комісії було прийнято рішення створити робочу групу з контролю за дотриманням карантинних заходів та затвердити її персональний склад та з метою здійснення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів в приміщеннях адміністративної будівлі Нікольської селищної ради затвердити перелік уповноважених осіб, які мають право проводити перевірку документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби у випадках, коли це є підставою для незастосування обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки.
Протокол №22 додається.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/189f1ea2e29be1c4e446f6227290f088.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/b994741e140304eb1143e713e582b590.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/8448007e20d6e7cf7e4d5250f72f3d5a.jpg)