Сьогодні, 17 листопада 2021 року, у селищній раді під головуванням Василя МІТЬКО відбулось засідання конкурсних комісій з добору керівників комунальних закладів культури: КЗ "Нікольський селищний будинок культури" та КЗ "Нікольська публічна бібліотека" .
На посаду директора КЗ "Нікольський селищний будинок культури" претендував ЛОЗІНСЬКИЙ Василь, на посаду директора КЗ Нікольська публічна бібліотека" ПОВЄТКІНА Ірина.
Претенденти презентували програми розвитку закладів на наступні 5 років, детально висвітлили своє бачення майбутньої діяльністі з впровадження інноваційних технологій в роботі, модернізації, взаємодії зі структурними підрозділами з питань впровадження інтернет - послуг та культурних послуг у віддалених населених пунктах громади, залучення молодих кваліфікованих та ініціативних кадрів, створення культурного середовища для молоді громади та з інших нагальних питань.
Члени комісій одноголосно визначились щодо переможців конкурсів та рекомендували відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді підготувати подання на сесію селищної ради щодо призначення на посаду директора КЗ "Нікольський селищний будинок культури" Василя ЛОЗІНСЬКОГО та на посаду директора КЗ "Нікольська публічна бібліотека" Ірини ПОВЄТКІНОЇ.