НІКОЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ ПРО ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ ЩОДО СТВОРЕННЯ ПІДЗЕМНОГО ЗАГАЛЬНОГЕОЛОГІЧНОГО ЗАКАЗНИКА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ Нікольською селищною радою на виконання рішення селищної ради від 19.08.2021 р. № 8/14-669 «Про розгляд пропозиції щодо створення загальногеологічного заказника місцевого значення» були направлені листи: до Маріупольської районної ради 30.08.2021 року з проханням підтримати рішення про створення загальногеологічного заказника, а також 13.09.2021 року до департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації з клопотанням про створення відповідного заказника. 13.10.2021 селищна рада отримала відповідь на лист від департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації, в якому пропонують залучити до підготовки клопотання про доцільність створення загальногеологічного заказника місцевого значення на території Нікольської селищної територіальної громади Маріупольського району Донецької області науковців, зокрема, наукового підрозділу регіонального ландшафтного парку «Краматорський». 04.11.2021 року селищною радою направлено лист до науково-дослідного відділу Регіонального ландшафтного парку «Краматорський». Але 17.11.2021 р. отримано відповідь на лист, в якому зазначено про відсутність фахівців відповідної для запитуваних робіт спеціалізації (геологи, ґрунтознавці, тощо). 23.11.2021 селищна рада за власною ініціативою звернулась з проханням долучитись до підготовки клопотання про створення підземного загальногеологічного заказника місцевого значення до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, а саме до кафедри мінералогії, петрографії та корисних копалин. Після отримання відповіді, додатково проінформуємо. 23.11.2021 року надійшла відповідь від Маріупольської районної ради, в якому зазначено, що питання щодо підтримки клопотання Нікольської селищної ради про створення загальногеологічного заказника на території Нікольської селищної територіальної громади буде винесено на розгляд депутатів на черговій сесії Маріупольської районної ради, яка відбудеться 30.11.2021 року.