Побудувати довірливі стосунки з роботодавцями, бути обізнаними про його кадрові потреби та специфіку економічної діяльності, підібрати комплекс конкретних послуг відповідно до його запиту - такі задачі ставлять перед собою фахівці Нікольського районного центру зайнятості при відвідуванні підприємств, організацій, установ.

Нещодавно відбулася робоча зустріч з Тетяною Коссе, старшим інспектором з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нікольської селищної ради.

Під час робочої зустрічі начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Пудак ознайомила пані Тетяну з можливостями служби зайнятості, а саме:

організацією професійного навчання, у тому числі за дуальною формою освіти;

проведенням професіографічних екскурсій для молоді для орієнтування на вибір майбутньої професії;

здійсненням добору персоналу із використанням сучасних методів (відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн-співбесіди, рекрутерські послуги та ін.).

Презентувала електронні сервіси служби зайнятості, які направлені на допомогу роботодавцям у вирішенні різноманітних питань.