Щорічно відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. І саме напередодні цієї дати визначаємо джерела і шляхи вирішення проблем, з я якими стикаються люди з особливими потребами. З метою привернення уваги суспільства до цих проблем заступник директора Нікольського РЦЗ Ольга Смирнова та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Пудак провели круглий стіл на тему: «Працюй без обмежень».

До роботи заходу долучилися наші соціальні партнери:

• Управління Пенсійного Фонду України у Нікольському районі;

• Інклюзивно-ресурсний центр Нікольського району;

• Молодіжний центр «Сузір’я»;

• КУ «Центр надання соціальних послуг» Нікольської селищної ради.

Людина з інвалідністю має рівні права у всіх аспектах життя суспільства. Під час зустрічі увага присутніх акцентувалась на реалізації цих прав. Бар'єри, які виникають на шляху допомогає здолати соціальний захист.

Проблеми працевлаштування людей з інвалідністю – це зaдача, яку слід вирішувати спільними зусиллями. Лише співпраця зі Службою зайнятості допоможе досягти позитивного результату.

З метою підвищення рівня працевлаштування людей з інвалідністю присутні домовилися періодично проводити спільні зустрічі для вирішення нагальних питань.