Робоча нарада
Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО провів нараду з керівниками та бухгалтерами комунальних закладів громади - закладів освіти, культури, спорту, охорони здоров'я.
На нараді обговорили питання планування витрат на оплату енергоносіїв у новому році, закриття поточного фінансового року, оновлену тендерну процедуру закупівель, укладання договорів з новими постачальниками електроенергії та природного газу з метою ефективного використання бюджетних коштів у наступному році.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/4d07474fcd36ca80ebcd1fd26935cd50.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/adf8d7d34a281a16b12d84c65fb774b5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/b7c6df5f15a68040e8245cacbcc5a0f2.jpg)