Вітаємо з перемогою!
01 грудня 2021 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» збірна команда учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Нікольської громади прийняла участь у інтернет-грі «Брейн-ринг» та зайняла почесне І місце серед молодіжних команд Маріупольського району. Інтелектуальна гра проводилась з метою інформування про проблему ВІЛ/СНІДу та формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві .
Учні проявили неабияку згуртованість, креативно представили свою команду, продемонстрували вміння логічно мислити, приймати рішення та брати на себе відповідальність за зроблений вибір.
Вітаємо з перемогою!
Учасники команди: Євдокимова Ніка, Аксьонова Поліна, Стьопочкіна Діана,
Сабліна Анжеліка, Попсуєва Ілона, капітан команди - Слюсар Михайло.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/31b8b40196758e4fde7af1a31e8d6f5e.jpg)