СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА!

Дата: 01.12.2021 16:58

У Нікольській публічній бібліотеці, яка приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з учнями 11 класу Нікольської гімназії «Софія» відбувся правовий діалог «Світ без насильства!». Хлопці та дівчата дізнались, які дії називають насильством, які його види та прояви, навчилися за допомогою прикладів розуміти причини та наслідки насильства, пройшли тест «Що для тебе насильство?».
Також бібліотекар розповіла про те, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.
Найвищою цінністю для будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека.