Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я.
Сьогодні, 03 грудня 2021 року , з нагоди Міжнародного Дня осіб з інвалідністю, селищний голова Василь МІТЬКО відвідав відділення стаціонарного догляду - Будинку ветеранів «Добрі серця» КУ "Центр надання соціальних послуг" у с.Темрюк .
Разом з директором Центру надання соціальних послуг Людмилою ЧУМАЧЕНКО вони побажали мешканцям відділення міцного здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях, а також вручили їм листівки, солодощі та фрукти.
Мешканці Будинку ветеранів ніколи не залишаються без уваги керівництва громади, депутатів селищної ради, працівників соціальних установ громади.
Поспішайте робити добрі справи, поспішайте творити добро.