Відкриття тренажерного залу

Дата: 06.12.2021 10:01

Селищний голова Василь МІТЬКО був присутній на відкритті нового спеціалізованого тренажерного залу для занять важкою атлетикою у с.Темрюк. Зал відкрито за ініціативи депутатів селищної ради: директора ДП “Ілліч Агро Донбас” Руслана МАЗУРЕНКА, директора Агроцеху №20 Олександра СУМЯТІНА, за кошти підприємства ДП “Ілліч -Агро Донбас”. Спонсорську допомогу у вигляді ремонту зали надав депутат селищної ради Єгор САЛЯВІН. Василь Михайлович подякував за надану можливість сільській молоді мати доступ до занять різними видами спорту, розвивати у сільській місцевості спортивну галузь, покращувати матеріальну спортивну базу, покращувати ситуацію у сфері громадського здоров’я.
Заняття з навчальними групами Нікольської ДЮСШ буде проводити Катерина КУКСА - тренер з важкої атлетики Нікольської ДЮСШ. Співробітники підприємства, діти співробітників та пайщиків будуть мати змогу займатись безкоштовно, всі бажаючі будуть отримуватимуть професійну тренерську допомогу.