Сьогодні у селищній раді відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням Василя МІТЬКО. На порядку денному виконкому було 18 питань.
Членами виконкому прийняті рішення схвалити та надати на розгляд сесії селищної ради проєкти Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Нікольської селищної ради на 2022 рік, проєкт Програми “Розвиток системи охорони здоров’я на 2022 рік , проєкт Іміджевої програми Нікольської селищної ради на 2022-2024 роки.
Відзвітували про роботу за 11 місяців 2021 року організаційний та юридичний відділи виконкому.
Розглянуті також питання про захист прав та дотримання законних прав неповнолітніх дітей (доповіла Чемова Тетяна - начальник служби у справах дітей), про надання матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС за рахунок коштів місцевого бюджету (доповідала Тетяна Белінська - начальник соціального відділу ), про утворення комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на території селищної ради, створення комісії та затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам (доповідала Ялі Анна - провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів та розвитку сільських територій), про впорядкування нумерації будинків та споруд , про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно - корисних робіт на території селищної ради на 2022 рік ( доповів Клименко Олексій - провідний спеціаліст відділу ЖКГ та благоустрою територій), про створення комісії для обстеження закладів культури Нікольської селищної ради ( доповідав Петро Марков - начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді).