Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 09.12.2021 16:52

Сьогодні, 09 грудня 2021 року, у Нікольській селищній раді відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Нікольської селищної ради під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО.
Під час засідання комісії були розглянуті три питання, а саме: про визначення способу та порядку участі батька у вихованні малолітньої дитини, про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини, про затвердження висновку щодо розв’язання спору про визначення місця проживання малолітніх дітей разом з матір’ю.
Після розгляду заяв та документів, обговорення та вивчення обставин, членами комісії були прийняті рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.