10 грудня 2021 року селищний голова Василь МІТЬКО провів засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На засідання були запрошені старости старостинських округів селищної ради. На порядку денному засідання комісії було 2 питання: про встановлення на території Нікольської селищної ради «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та про готовність до роботи в зимових умовах підприємств та установ селищної ради.
По селищній раді ситуація по захворюваності населення на ГРВІ та COVID - 19 стабільна, показники епідпорогу не перевищені. В наявності є вакцини для щеплення від коронавірусної інфекцїї та грипу. Представниками поліції та Держпродспоживслужби постійно проводяться перевірки дотримання карантинних обмежень закладами громадського харчування та торгівлі, ситуація контрольована.
Вирішили продовжити дію на території Нікольської селищної ради адаптивного карантину з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки, запровадити посилений контроль за дотриманням встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів.
З питання щодо готовності до запобігання надзвичайним ситуаціям у разі різкої зміни погодних умов або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру в осінньо-зимовий період 2021-2022 років та роботи і підприємств установ селищної ради в складних зимових умовах доповіли перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ, старости, представники ДСНС, поліції, автодору, комунальних підприємств. В наявності є 1200 тон посипного матеріалу на випадок ожеледиці, техніка готова до робіт з посипки доріг та чищення від снігу, заклади охорони здоровя забезпечені генраторами та пальним на випадок відключення електроенергії, визначені 2 пункти обігріву - Новокраснівська ЗОШ та КНП “Нікольська центральна лікарня.
Члени комісії затвердили Комплексний план дій щодо запобігання надзвичайних ситуацій у разі різкої зміни погодних умов або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру в осінньо-зимовий період 2021-2022 років на території Нікольської селищної ради.