Засідання конкурсної комісії

Дата: 10.12.2021 17:16

Відбулось друге засідання конкурсної комісії з добору керівника комунального закладу культури Краєзнавчий музей Нікольської селищної ради під головуванням Василя МІТЬКО.
На розгляд членів комісії претендентами на зайняття посади директора краєзнавчого музею Катериною БУДОВСЬКОЮ та Тетяною УДОВЕНКО представлені презентації розвитку музейного закладу та музейної справи в цілому та пропозиції щодо роботи закладу, оновлення та поповнення фондів музею, розвитку туристичних маршрутів, створення сайту музею, розширення аудиторії відвідувачів, співпраці із закладами культури громади та району на період до 2026 року та відповіли на запитання членів комісії стосовно розвитку музейної справи в перспективі.
Більшістю голосів переможцем конкурсу визначена Катерина БУДОВСЬКА. Відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді рекомендовано підготувати подання на сесію селищної ради щодо призначення на посаду директора.