Щотижнева нарада

Дата: 13.12.2021 14:52

Сьогодні, 13 грудня 2021 року, під головуванням селищного голови Василя МІТЬКО відбулась щотижнева нарада з керівниками відділів селищної ради, старостами, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій Нікольської громади, які доповіли про стан справ з виконання та наповнення бюджету громади, виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку, проведення вакцинації населення громади, дотримання карантинних обмежень закладами освіти, торгівлі та громадського харчування, роботи комунальних підприємств, надання соціальних послуг та з інших питань.
В ході наради підведені підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні та надані відповідні протокольні доручення та завдання на поточний тиждень.