Нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 23.12.2021 13:56

Питання атестації педагогічних працівників у 2021-2022 навчальному році, підвищення кваліфікації, сертифікації педагогічних працівників, навчання експертів у сфері освіти,
самооцінювання закладів освіти Нікольської селищної ради у 2022 році обговорили сьогодні на нараді з керівниками закладів загальної освіти Нікольської селищної ради, яку провів Петро МАРКОВ - начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді.
Також обговорили поточні питання роботи закладів освіти: виконання статті 30 Закону України про освіту; організації безпеки життєдіяльності під час новорічних свят в закладах;
організації харчування в закладах освіти, підведення підсумків по використанню субвенцій (НУШ, підвищення кваліфікації, ноутбуки, на підтримку дітей з особливими освітніми потребами) та інші питання.