Задля популяризації послуги патронату над дитиною 14 січня для клієнтів Нікольського районного центру зайнятості провели вебінар на платформі ZOOM.

До участі в заході запросили начальника служби у справах дітей Нікольської селищної ради Тетяну Чемову.

Онлайн-спілкування організували з метою:

-пошуку кандидатів у патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату із забезпечення тимчасового догляду;

-виховання та реабілітації в умовах сім’ї дітей, які не отримують належного батьківського піклування через складні життєві обставини й потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги.

Наприкінці заходу Тетяна Чемова відповіла на запитання та запросила осіб, які виявили бажання стати кандидатом у патронатні вихователі, до служби у справах дітей за детальною інформацією.

Участь у заході взяли 9 осіб з числа безробітних.