Селищний голова Василь МІТЬКО та начальник 26 ДПРЗ Сергій ПАНДАЗІ отримали новий пожежний автомобіль для Нікольської громади.
27 січня за участю голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла КИРИЛЕНКА та начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області Олексія МІГРІНА відбулась передача основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, спорядження та обладнання керівництву підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області в м. Краматорськ, м. Маріуполь, м. Волноваха, м. Бахмут, м. Покровськ, м. Торецьк, м. Селидове та смт Нікольське.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/0feae3e41fe326634f4a23a1afe3022b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/0041ccafefa8ad59a53e2b0a7466ea92.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/a21b278415f3943049902834d42c7308.jpg)