У ЗВ'ЯЗКУ З РОСТОМ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРВІ З 31 СІЧНЯ ДЛЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ НІКОЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ "СОФІЯ" ТА НІКОЛЬСЬКОЇ ЗОШ №1 ім.ЯКИМЕНКА (опорна школа) ОГОЛОШЕНИЙ КАРАНТИН, УЧНІ 5-11 КЛАСІВ НІКОЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ "СОФІЯ" ТА НІКОЛЬСЬКОЇ ЗОШ 1 ім.ЯКИМЕНКА (опорна школа) БУДУТЬ НАВЧАТИСЬ ДИСТАНЦІЙНО ДО СТАБІЛІЗАЦІЇ СИТУАЦІЇ - таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,яке відбулось у селищній раді під головуванням Василя МІТЬКО. Всі інші заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти селищної ради будуть працювати у звичайному режимі.

Члени комісії затвердили план роботи селищної комісії з питань ТЕБ і НС на 2022 рік. Заступник начальника управління - начальник відділу запобігання НС Маріупольського районного управління ГУ ДСНС України Роман ДОБРИЦЯ доповів з з питання щодо попередження пожеж та загибелі людей на них на території селищної ради та з питання щодо утворення місцевих (добровільних) пожежно - рятувальних підрозділів на території селищної ради.
Загалом на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС було розглянуто та детально обговорено 5 питань.