У м.Маріуполь проходять штабні тренування територіальної оборони
Сьогодні селищний голова Василь МІТЬКО приймає участь у обласних штабних тренуваннях територіальної оборони у Маріупольському районі.
Мета штабних навчань — удосконалення комунікації між різними службами. Керівники громад разом зі спеціальними підрозділами, ДСНС, ЗСУ, представниками промислових підприємств будуть відпрацьовувати захист території та важливих об'єктів інфраструктури, захист та евакуацію населення, а також заходи з усунення наслідків бойових дій.
«Безпека району та його населення — це найважливіша річ, на якій ми концентруємо усю увагу в подібних питаннях. Бо ми повинні зберегти інфраструктури у громадах, житло людей, але передусім — зберегти життя кожного громадянина. Такі навчання потрібні аби військові поліпшували свої навички. З точки зору евакуації ми також вчимося оперативно реагувати на будь-які надзвичайні ситуації, мобілізувати потрібні підрозділи та вміло координувати їхню роботу», — наголосив голова райради Степан Махсма.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/09b35930d5d21e9dfe8795a47dd117cf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/1f9c0355ff3e129c529090dc5f0888d7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/f72dfd618527a48b12103905264b8064.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/d8ce95fe5dd15d6c96a316b5b9d2e0a6.jpg)