14 лютого 2022 року селищний голова Василь МІТЬКО сьогодні був присутній на нараді керівників Маріупольського району з головами територіальних громад та взяв участь в обговоренні актуальних питань розвитку та підтримки ділових ініціатив малого та середнього бізнесу.
Обговорили стратегію регіонального розвитку та проблеми, які перешкоджають розвитку бізнесу, а також необхідні додаткові заходи державної підтримки та питання про створення ресурсного центру на території Маріупольського району. Метою діяльності центру повинно стати створення інформаційно-освітнього простору, що сприяє популяризації ідеї підприємництва, формуванню мотивації та розвитку підприємницьких компетенцій, надання методичної та консультативної допомоги.