Сьогодні о 17-26 до Маріуполя прибув “Потяг Єдності”, який курсує із Заходу на Схід України за маршрутом Рахів - Маріуполь. Це символічний поїзд, який провіз прапор України через 12 областей нашої держави, який об'єднує нашу країну від Закарпатської області до Донецької. Для Маріупольського району - це дуже важливо. Ця акція - частина святкування Дня Єдності. Цей прапор - це символ єднання, а в єдності наша сила. На всіх станціях під Державний Гімн України прапор підписували очільники регіонів та міст.
Потяг зустрічали заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим ФІЛАШКІН, керівництво Маріупольського району, голови громад району, керівники ВЦА, громадськість.
Свій підпис від імені громади на цьому прапорі поставив селищний голова Василь МІТЬКО.
Єдність — в наших серцях, це єдність думки. Разом ми сильні і непереможні!