На порядку денному було 6 питань.
Депутати прийняли звернення ради до мешканців громади щодо поточної безпекової ситуації, готовності влади до реагування та необхідності зберігати спокій. З метою підтримки підрозділів територіальної оборони та військових частин до виконання визначених законодавством завдань
затвердили Програму забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Нікольської селищної ради на 2022-2024 роки та Програму підтримки військових частин, які базуються на території селищної громади. Перед депутатами виступив Олександр ІВАНОВ - майор військової частини, яка базується на території ради, розповів про ситуацію, яка склалась на сьогодні та про плани щодо подальшої співпраці з громадою у різних сферах.
З фінансових питань, а саме: про облікову політику та організацію бухгалтерского обліку селищної ради доповіла Світлана ЗУБКО - начальник відділу бухгалтерського обліку, відзвітувала про виконання бюджету селищної ради за 2021 рік Оксана ПОКЛОНСЬКА - начальник фінансового відділу селищної ради.
Всі рішення сьогодні були прийняті депутатами селищної ради одноголосно.