Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування Старченківського ентомологічного заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області, який розташований в межах Нікольської селищної територіальної громади

Підведені підсумки громадського обговорення щодо перейменування назви географічного об’єкту, а саме Старченківського ентомологічного  заказника місцевого значення Маріупольського району Донецької області, яке проводилося відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», розпорядження селищного голови № 28-од від 21.03.2024 року «Про громадське обговорення щодо перейменування географічного об’єкту».

Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування назв населених пунктів, вулиць та провулків населених пунктів Нікольської селищної територіальної громади.

Підведені підсумки громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів, вулиць, провулків Нікольської селищної територіальної громади, яке проводилося відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», розпорядження селищного голови № 29-од від 21.03.2024 року «Про проведення громадського обговорення пропозицій з перейменування населених пунктів, вулиць та провулків населених пунктів Нікольської селищної ради Маріупольського району Донецької області».