Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного  пенсійного страхування надає  можливість забезпечити страховий стаж і створити умови для збільшення розміру майбутньої пенсії громадян. Якщо для призначення пенсії страхового стажу не вистачає, то законодавством дозволяється брати добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

ПОДБАЙ ПРО СЕБЕ – ПРАЦЮЙ ЛЕГАЛЬНО!

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижче від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

ДИСТАНЦІЙНІ ФОРМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Залишаючись вдома, Ви можете отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua

ПРЕВЕНТИВНІ ЗАХОДИ - У ПРІОРИТЕТІ

Відбулася зустріч з працівниками Мангушського об’єднання Пенсійного фонду України у Донецькій області. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Пудак проінформувала про загальні питання, що пов’язані з працевлаштуванням, станом ринку праці, порядком реєстрації в службі зайнятості та послугами для осіб, що підпадають під вивільнення, ознайомила із актуальними вакансіями, які є на ринку праці.

До уваги Фермерів та підприємців громади!

В рамках реалізаціі Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки передбачено фінансову підтримку суб`єктів малого і середнього підприємництва (придбання устаткування, обладнання та інших основних засобів для вирощування, організації виробництва та надання послуг) з впровадженням альтернативних (відновлюваних) джерел енергії, зокрема сонячних батарей, вітрогенераторів, тощо) на реалізацію проєктів за наступними напрямками:

Всесвітній день вишиванки

Сьогодні відзначається Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Вишиванка з давніх часів є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує:

Платники податків  –  юридичні особи, які використовують найману працю фізичних осіб,  щодо обов’язку подання повідомлень про об’єкти оподаткування, об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП (далі – повідомлення за формою № 20-ОПП).

Міністерство соцiальної політики України. Для переоформлення субсидій надається 5 місяців.

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.