Компенсація підприємств Донеччини за забруднення довкілля склала більше 310 мільйонів гривень

З початку 2021 року підприємства Донецької області на оздоровлення навколишнього середовища перерахували 310,4 млн гривень. Для Донецького регіону екологічний податок є чи не найважливішим з погляду покращення умов життя усіх громадян, що тут проживають. Адже кошти екологічного податку спрямовані, насамперед, на попередження екологічних проблем – поновлення природних ресурсів та компенсацію шкідливого впливу від підприємств.

ДПС Донеччини роз’яснює: Єдиний соціальний внесок: новації порядку надання звітності

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, Законами України від 19 вересня 2019 року № 115 «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податку на доходи фізичних осіб» (далі – Закон № 115) та № 116-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб» (далі – Закон № 116) змінено порядок подання звітності про нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), зокрема передбачено щоквартальне подання звітності про нарахування єдиного внеску в розмірах, визначених відповідно до Закону № 2464, у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного податку) до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки та порядку, встановлені Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Заключний етап обласної спартакіади допризовної молоді - 2021

Заключним етапом обласної спартакіади допризовної молоді - 2021 стали змагання з плавання на 50 метрів. Спортсмени пропливали заплив у басейні спортивного комплексу «Олімпійський» м.Курахове. За результатам всіх змагань наша команда спортсменів-учнів Нікольської селищної ради зайняла залікове 10 командне місце. Переможців нагороджено  грамотами за високі досягнення.

ДО УВАГИ  ПІДПРИЄМЦІВ-БОРЖНИКІВ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ НІКОЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

На сьогодні наявність страхового стажу є основною умовою для призначення пенсійних та інших соціальних виплат, гарантованих Конституцією України. Діючим законодавством встановлено пряму залежність розміру пенсії від величини страхового стажу та офіційно нарахованої заробітної плати.