Засідання селищної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Дата: 13.05.2021 09:01

12 травня відбулося засідання селищної комісії з питань техногенно -екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. В ході розгляду порядку денного було обговорено питання щодо пом’якшення карантинних заходів на території Нікольської селищної ради.

Директорка КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена ЧЕРНИЦЯ та директор КНП «Центральна районна лікарня» Сергій ШАМЛІ зазначили значне зниження рівня захворюваності на СОVІD-19, у зв’язку з чим було запропоновано пом’якшати деякі карантинні обмеження що діють на території нашої громади.

Було прийнято рішення дозволити роботу суб’єктів господарювання у звичному режимі.