24 червня 2021 року відбулось свято для випускників загальноосвітніх закладів Нікольської громади “Випускник – FEST - 2021”.

Випускники презентували свої навчальні заклади за допомогою хореографічних флешмобів, вокальних номерів та естрадних мініатюр.

Випускників привітали голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія БУКРЄЄВА, ректор Маріупольського державного університету Микола ТРОФИМЕНКО, проректор Донецького державного університету внутрішніх справ, майор поліції Руслан ВРАДІЙ, заступник декана соціально-гуманітарного факультету Приазовського державного технічного університету Ольга РОГОВСЬКА.

Нікольський селищний голова Василь МІТЬКО та начальник відділу освіти, культури, спорту, туризму та молоді виконкому селищної ради Петро МАРКОВ привітали випускників навчальних закладів громади та нагородили за вагомі досягненнями у спорті, мистецтві, навчанні, у номінаціях “ Зірка спорту”, “Зірка мистецтва”, “Зірка інтелекту” та відмінників навчання, вручивши пам’ятні подарунки від Нікольської громади.

Надія і гордість нашої громади - золоті медалісти 2021 року, а цьогоріч це Васильджагаз Ілля, Станчук Вікторія (Нікольська гімназія «Софія»), Татьянич Тетяна (Республіканська загальноосвітня школа), Челбарах Олександр, Шишман Алла, Шкутова Марія (Нікольська загальноосвітня школа №1), отримали медалі та сертифікати - заохочувальні грошові винагороди від Нікольської селищної ради.

Петро МАРКОВ разом з директорами закладів освіти вручили випускникам документ про здобуття повної загальної середньої освіти.

Випускників вітали батьки, вчителі, студенти Приазовського державного технічного університету з хореографічним флешмобом «Вперед, у майбутнє», вокальний ансамбль «Сопрано» Маріупольського державного гуманітарного університету, народний ансамбль народного танцю «Промінь» Маріупольського державного гуманітарного університету, дівчата-барабанщиці - курсантки і студентки Донецького державного університету внутрішніх справ, ансамбль «Є - нова» палацу культури «Молодіжний » міста Маріуполя, студія танцю Аллегро Нікольського селищного будинку культури.

Після офіційної частини свята на випускників чекав подарунок від Нікольської селищної ради та ДП "Ілліч Агро Донбас"- виступ COVER BAND ENDORPHINS, музична вечірка з діджеєм ALEXDUM та фейєрверк.

Дорогі наші випускники! Вітаємо вас! Хай збуваються ваші найзаповітніші мрії! Хай здійснюються ваші найсміливіші бажання ! Хай буде ваше майбутнє безхмарним!