Щотижнева нарада

Дата: 09.08.2021 09:42

Питання виконання доходної частини бюджету, заходів Програми економічного і соціального розвитку селищної ради, вакцинації населення, підготовким закладів освіти ради до роботи в новому навчальному році, підготовки та проведення засідання виконкому 11.08.2021 року та засідання сесії селищної ради 19.08.2021 року, підготовки до святкування Дня Незалежності України, заплановані заходи на тиждень та підведення підсумки заходів, які відбулися на минулому тижні - ці та інші питання обговорено у ході щотижневої наради, яку провів селищний голова Василь МІТЬКО 09 серпня з керівниками відділів селищної ради, керівниками територіальних органів центральної виконавчої влади, керівниками підприємств та організацій, старостами Нікольської громади.

Присутнім надані відповідні протокольні доручення.