Під головуванням Василя МІТЬКО сьогодні відбулось засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення 14 жовтня 2021 року у с. Бойове свята з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.
Присутні на засіданні оргкомітету представники поліції, директор КНП " ЦНПМСД Нікольської селищної ради " Олена ЧЕРНИЦЯ, директор ТОВ "Екоіллічагро" Наталія ЧУЙКО, протоієрей Микола КРИМСЬКИЙ, військовослужбовці, старости, керівники структурних підрозділів та установ селищної ради обговорили питання з організації підготовки свята, охорони правопорядку та особливу уваги приділили питанню дотримання протиепідемічних заходів під час святкування.