Участь у робочій нараді
22 жовтня 2021 року перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ЮЗВІНКЕВИЧ взяв участь у робочій нараді з питань розроблення плану евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації та забезпечення безпеки та захисту мешканців Маріупольського району, яку провів заступник голови райдержадміністрації Олексій ВОРОБЙОВ. У нараді також взяли участь заступник голови Маріупольської районної ради Вадим ПІКУЗ та фахівці з цивільного захисту територіальних громад району.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/1303098133500fa32e2d574dab183b58.jpg)