Триває підготовка до чергового засідання сесії Нікольської селищної ради.
16-17 листопада 2021 року відбулись засідання постійних комісій селищної ради. На засіданні постійної комісії з охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів під головуванням ГАВРИЛ-ОГЛУ Федора Івановича розглянуто 33 питання з земельних відносин. На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян та забезпечення безпечної життєдіяльності населення під головуванням РОЩУПКІНОЇ Світлани Михайлівни розглянуто 2 питання. Всі розглянуті на комісіях питання будуть винесені на розгляд сесії селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/86875019bd330040e498658d3d1dab3a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04341614/b0999f181d29810ad6daade8676c07bc.jpg)