ЗВІТ СЕО

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування

Дата оприлюднення 24.11.2021 р.

1. Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту:

«Програма економічного і соціального розвитку Нікольської селищної ради на 2022 рік»

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Нікольська селищна рада Маріупольського району Донецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 24.11.2021 р. на сайті Нікольської селищної ради (https://nikolske-miskrada.gov.ua/) та триватиме до 24.12.2021 р. включно.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться 08.12.2021 р. (середа) о 11 год. 00 хв. в приміщенні Нікольська селищна рада, за адресою: смт Нікольське, вул. Свободи, буд. 87, велика зала засідань.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

поштова адреса:

87000, Донецька область, Маріупольський район, смт Нікольське, вул. Свободи, буд. 87

відповідальна особа

Паніотова Світлана Вікторівна

контактний телефон

електрона адреса:

00241@dn.gov.ua

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

поштова адреса:

відповідальна особа

Паніотова Світлана Вікторівна

контактний телефон

електрона адреса:

00241@dn.gov.ua

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування Розділ 2, Розділ 4 Звіту.

4) Транскордонні консультації не вимагаються.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів і триває до 24.12.2021 включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.