Нікольська селищна рада повідомляє про початок визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, обсягу досліджень, методів еколопчної оцінки, рівня деталізації інформації, що має бути включена до звіту про стратегічну екологічну оцінку (надалі - СЕО) документу державного планування “Стратегія розвитку Нікольської селищної ради на період до 2027 року" (надалі - ДДП)

Орган, що прийматиме ршення про затвердження ДДП - Нікольська селищна рада.

Термін процедури громадського обговорення - 15 днів, тобто з 03-12-2021 по 17-12- 2021.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.

Ознайомитися із заявою про обсяг СЕО, отримати екологічну інформащю, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується ДДП, можливо на офіційному сайті Нікольської селищної ради - https://nikolske-miskrada.gov.ua/viddil-ekonomichnogo-rozvitku-10-38-37-18-10-2021/, а також у приміщенні Нікольської селищної ради за адресою: смт. Нікольське, вул. Свободи, 87.

Орган, до якого подаються зауваження - Нікольська селищна рада, смт. Нікольське, вул. Свободи, 87, тел./факс: (06246) 2-01-42,  e-mail: nikolska.sr@dn.gov.ua.

Строки подання зауважень і пропозицій - 15 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 03-12-2021 по 17-12- 2021.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП - Нікольська селищна рада, смт. Нікольське, вул. Свободи, 87.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

ЗАЯВА СЕО